+ 48 604 22 57 86 beatamalisz@gmail.com

Drodzy Słuchacze,

Zbliża się nieuchronnie koniec roku szkolnego. Nie był to łatwy rok. Dużym sukcesem  było przeniesienie zajęć stacjonarnych do sieci. Przy Waszej współpracy udało się to bez większych problemów, wymagało jednak pokonania bariery spotkania w innej formie i otwarcia się na nowe doświadczenie. Trzy miesiące uczenia pozwoliły nam wysnuć pewne wnioski. 

Po pierwsze uczniowie szkół podstawowych uczestniczyli w zajęciach z  jeszcze większym zainteresowaniem i bardziej efektywnie korzystali z zajęć. Forma online połączyła elementy zabawy z nauką. Młodzież i dorośli doświadczyli tego, że forma ta daje nowe możliwości, bo dostępna jest bez wychodzenia z domu. Podsumowując zobaczyliśmy że szkoła online, przynajmniej w nauce języka obcego, może być dobrą i skuteczną alternatywą. 

Wiemy też jednak, że zajęcia grup w szkole są nieocenione ze względu możliwość spotkania z ludźmi, którzy mają te same pasje i są przez to dla siebie wsparciem w procesie uczenia się.

Wniosek nasuwa się taki, że należałoby te dwie formy efektywnie połączyć i stworzyć nową formę kursu  jeszcze bardziej skutecznego. To nasze zadanie na wakacje, aby móc we wrześniu przedstawić Państwu pełniejszą  i bardziej dynamiczną ofertę.

Z dotychczasowego doświadczenia zrodził się już program wakacyjny. Zachęcamy do udziału w zajęciach i nowej przygody z angielskim na co dzień, co zaowocuje lepszym startem w nowym roku szkolnym.