+48668283278 beatamalisz@gmail.com

Opinie uczestników kursów AJA

4 lata nauki w Aja minęły jak z przysłowiowego bicza strzelił. Decyzja o nauce języka angielskiego kiełkowała w nas od dawna. W końcu gdy w peselu zaświeciła się piątka postanowiliśmy marzenie przekuć w czyny. Dziś wiemy że to była dobra i mądra decyzja. Uczęszczanie na kurs było dla nas swego rodzaju przygodą. Każde wyjście na zajęcia było urozmaiceniem codzienności a także ciekawie i z pożytkiem spędzonym czasem. Wszystko to za sprawą świetnych wykładowców w osobach Pani Beaty, Pana Benona a także nauczyciela z młodszego pokolenia choć o nie mniejszych kompetencjach Pana Janka. Ciekawym doświadczeniem była dla nas również praca z młodym wykładowcą Banjaminem, który przybył do nas wprost z UK. Nie przeszkodził nam covid ani przeprowadzka do nowej siedziby. Tutaj jest jeszcze bardziej rodzinnie i domowo. Po 4. latach nauki czujemy że zrobiliśmy dzięki szkole Aja milowy krok w nauce języka. Czujemy się pewniej podczas naszych wojaży zagranicznych, a na codzień wyzbyliśmy się kompleksów w świecie gdzie język angielski zewsząd nas otacza.

Adam i Danka Profaska

Wiele zawdzięczam Państwu Maliszewskim. Pan Benon pomógł mi w przygotowaniu się do egzaminów oraz złożeniu aplikacji na studia stomatologiczne na prestiżowej brytyjskiej uczelni Peninsula Dental School University of Plymouth and Exeter. Lekcje angielskiego były dla mnie jedną z większych atrakcji w czasie tygodnia i zawsze na nie wyczekiwałem. To nie były zwykłe lekcje angielskiego, ale spotkanie z niezwykle ciekawym człowiekiem, fantastycznym nauczycielem, który uczył i inspirował. 

Dr Aleksander Srokosz

AS Dental Limited

Uczestniczę w  kursie języka angielskiego, z którego jestem bardzo zadowolona. Najbardziej cieszy mnie poprawienie płynności w wymowie i wzbogacenie słownictwa. Podobało mi się, że podczas zajęć panuje miła atmosfera — lektorka Beata przygotowuje dla nas dużo ćwiczeń sytuacyjnych. Materiały są dostosowane do poziomu grupy, jesteśmy zachęcani do mówienia, mamy aktywnie zorganizowany czas na ćwiczeniach gramatycznych.

Sylwia N.

Dictador

Bardzo polecam lekcje języka angielskiego w szkole AJA. Profesjonalna nauka i jakość lekcji na najwyższym poziomie. Świetna atmosfera współpracy z lektorami. Efektywna nauka w miłej atmosferze.

Monika

Ten dodatkowy angielski jest inny niż normalne lekcje. Nie bierzemy po prostu książki i nie robimy zadań, tutaj są gry, zabawy, filmy. Staramy się mówić tylko po angielsku. Bardzo polecam te zajęcia tym uczniom, którzy nie potrafią uczyć się samodzielnie.

Jacek

uczeń klasy VI
Od kilku lat chodzę na zajęcia z j. angielskiego do Akademii. Podoba mi się atmosfera tych zajęć, coraz bardziej otwiera mnie i pomaga, abym nie bała się mówić w języku angielskim, nawet jak popełniam błędy. Cieszę się, że spotkałam tu kompetentnych i dobrych nauczycieli. Chcę dalej kontynuować naukę.

Marietta

grupa dorosłych
poziom średniozaawansowany
Lekcje z panią Beatą prowadzone są w sposób przyjazny dla ucznia i równocześnie na wysokim poziomie. Wiele się nauczyłam i pragnę uczyć się dalej. Super zajęcia!

Halina

emerytka, grupa dorosłych początkujących

Wybierz kurs dla siebie

Aja Home kursy

kursy regularne

Dla dzieci klas IV-VIII szkół podstawowych, młodzieży wszystkich typów szkół oraz dorosłych.

Angloturystyka w Przybędzy 01-07.08.2022

kursy egzaminacyjne

Kursy przygotowujące do matury oraz do egzaminów Cambridge, FCE i CAE.

Home tlumaczenia

Kursy dla firm

Zajęcia grupowe dla pracowników firm działających w naszym regionie oraz indywidualne dla prezesów firm, dyrektorów i specjalistów różnych dziedzin.