+48668283278 beatamalisz@gmail.com

Opinie uczestników wyjazdów z AJA

Wspaniała atmosfera, pyszne jedzenie, piękna przyroda, spacery, bezstresowe nauczanie, przyjazny, zrozumiały język, pies Cora → WSZYSTKO NA TAK!

Sebastian

weekend z angielskim 4-5.11.2023

Zapewniony dojazd i odwóz, dobrze zorganizowany czas, przepyszne jedzenie,
doświadczeni nauczyciele z praktycznym angielskim, komfortowe pokoje, mnóstwo nowego słownictwa, intensywne lekcje. Cudowny czas.

Monika

weekend z angielskim 4-5.11.2023

Bajkowe otoczenie, piękne widoki, fantastyczni gospodarze, cudna atmosfera, idealne miejsce na wypoczynek. Polecam wszystkim, można uciec od zgiełku, pogoni dnia i codzienności. Jest tam wszystko, czego potrzeba do odcięcia się od świata i naładowania baterii. Fenomenalna przestrzeń do nauki i doskonalenia angielskiego. Z pewnością wrócę 😉

Gosia

weekend z angielskim 08.2023

Serdecznie polecam weekend z angielskim w Przybędzy — w domu wśród drzew, w malowniczej okolicy. Podczas mojego pobytu w tym miejscu państwo Beata i Benon stworzyli doskonałe warunki do nauki języka angielskiego. Zapewnili przyjacielską radosną atmosferę, interesujące lekcje, wspólne spacery z przepięknymi górskimi widokami, smaczne jedzenie, muzykę i przyjemnie spędzony wieczór przy ognisku.
Przy tak sprzyjających warunkach nauka angielskiego była czystą przyjemnością.

Renata

weekend z angielskim 08.2023

Wyjazd na Jeżynowe Wzgórze był ucieczką od codzienności i obowiązków. Wrażeń i atrakcji nie brakowało. Piesze wycieczki pozwoliły zobaczyć jak piękna jest okolica. Śpiew przy ognisku przypomniał dzieciństwo i najpiękniejsze jego chwile. Gry i zabawy po angielsku pozwoliły wytężyć nasze umysły i rozwijać zdolności. Opiekunowie nie pozwolili nam się nudzić.

Natalia

I had been in Przybędza on an AJA trip before so I knew what I was getting when choosing it as my reward at the end of the school year. What I eventually got was even better. The atmosphere was very friendly, the company was perfect and the accomodation coudn’t have been any better. Due to a large number of activities the weekend felt like a whole week. I had a lot of fun in Przybędza and I hope to return there soon!

Tymoteusz

uczeń III LO im A. Mickiewicza w Katowicach

Na Angloturystyce spędzałam czas z najlepszymi osobami na świecie. Dużo nauczyłam się na codziennych lekcjach języka angielskiego. Czułam się bardzo szczęśliwa. Poza tym przebywałam blisko natury, a bardzo takiego kontaktu z przyrodą potrzebuję.

Kasia

Znajdź wyjazd dla siebie