+48668283278 beatamalisz@gmail.com

Uczymy języka angielskiego,
żeby zrozumieć świat, drugiego człowieka i siebie

Beata i Benon

Akademia Języka Angielskiego

lat na rynku

uczniów

lektorów polskich

lektorów brytyjskich

Akademia opiera się na trzech fundamentach:

Kursy

październik — czerwiec

Chcesz sprawnie posługiwać się językiem angielskim w szkole, na studiach i w pracy? A może zależy Ci, aby śmiało rozmawiać w tym języku podczas wyjazdów wakacyjnych? Zobacz, który kurs jest dla Ciebie!
Uwaga nowa siedziba szkoły przy ulicy Dębowej 9!

Angloturystyka

weekendy, ferie, wakacje

Chcesz wypocząć, mówić, myśleć i śnić po angielsku? Z nami to możliwe! Piękno gór, dobre jedzenie, życzliwi ludzie i atmosfera sprzyjająca nauce języka angielskiego. Oferujemy Ci zanurzenie w języku i kąpiele leśne w jednym.

Tłumaczenia

cały rok

Potrzebujesz tłumacza? Zadzwoń i ustal termin. Następnie przynieś dokument lub prześlij jego wersję elektroniczną (plik / scan / zdjęcie) i odbierz gotowe tłumaczenie. Możesz zadzwonić nawet z drugiego końca Polski.

Co mówią nasi uczniowie i klienci?

Wiele zawdzięczam Państwu Maliszewskim. Pan Benon pomógł mi w przygotowaniu się do egzaminów oraz złożeniu aplikacji na studia stomatologiczne na prestiżowej brytyjskiej uczelni Peninsula Dental School University of Plymouth and Exeter. Lekcje angielskiego były dla mnie jedną z większych atrakcji w czasie tygodnia i zawsze na nie wyczekiwałem. To nie były zwykłe lekcje angielskiego, ale spotkanie z niezwykle ciekawym człowiekiem, fantastycznym nauczycielem, który uczył i inspirował. 

Dr Aleksander Srokosz

AS Dental Limited
Uczestniczę w  kursie języka angielskiego, z którego jestem bardzo zadowolona. Najbardziej cieszy mnie poprawienie płynności w wymowie i wzbogacenie słownictwa. Podobało mi się, że podczas zajęć panuje miła atmosfera — lektorka Beata przygotowuje dla nas dużo ćwiczeń sytuacyjnych. Materiały są dostosowane do poziomu grupy, jesteśmy zachęcani do mówienia, mamy aktywnie zorganizowany czas na ćwiczeniach gramatycznych.

Sylwia N.

Dictador

Nauka w Akademii

Czujesz, że Akademia Języka Angielskiego to miejsce, w którym chcesz rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z językiem?

Wypełnij test, abyśmy wiedzieli, na jakim poziomie zaawansowania jest Twoja znajomość języka angielskiego.

Masz pytania? Skorzystaj z formularza!

6 + 14 =